Katalog produktów

MBS Stępińska

Lokalizacja

ul. Klimasa 48
Wrocław, 50-514
Tel.: +48 71 782 60 00
Faks: +48 71 782 60 25

MBS Stępińska

O firmie

Budowa od zera czy renowacja, tu znajdziesz właściwy zakres materiałów! Zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych materiałów i elementów budowlanych oraz sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadamy również jeden z największych składów materiałów budowlanych na Dolnym Śląsku oferując klientowi najlepszej jakości materiały, dobrych i sprawdzonych marek w konkurencyjnych cenach.

Prowadzimy składy fabryczne dachówek KORAMIC oraz cegieł i kształtek klinkierowych CRH KLINKIER. Posiadamy mieszalniki farb i tynków: DRYVIT, CAPAROL, QUICK-MIX oraz farb i lakierów SIKKENS.

Organizujemy także dostawy specjalistycznymi samochodami ciężarowymi, a także transport samowyładowczy z dźwigami HDS. Duże zapasy magazynowe pozwalają nam zawsze szybko reagować na awaryjne sytuacje na budowie.

Z uwagi na stale rosnące oczekiwania rynku jesteśmy ukierunkowani na nieustanny rozwój i doskonalenie na wszelkich możliwych płaszczyznach. Jeśli budujesz, musisz podjąć wiele decyzji, które muszą być dobrze przemyślane. Z kim budować, jest jedną z najważniejszych. Nie ryzykuj, postaw na doświadczenie i jakość MBS!