Katalog produktów

Monto

Monto

MONTO Polska to wywodzący się z Hiszpanii producent farb i lakierów z ponad 50 letnią historią.

Firma MONTO Pinturas z obrotem w 2015 rok przekraczającym poziom 64 mln €uro, zajmuje czołowe miejsce na swoim rodzimym rynku. Oprócz tego obecna jest w 30 krajach na pięciu kontynentach i kontynuuje dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej.

Produkcja MONTO obejmuje 11 grup wyrobów: farby wewnętrzne, farby fasadowe, powłoki sportowe, emalie do metalu i drewna, zabezpieczenie i dekoracja drewna, masy i grunty do przygotowania podłoża, wyroby specjalne (min. hydroizolacje, pigmenty, powłoki żaro i ognioodporne, antygraffiti), powłoki posadzkowe, rozcieńczalniki, systemy wyrobów barwionych w mieszalnikach opartych na własnych pigmentach i bazach, systemy dekoracyjne takie jak mikrocementy i stiuki weneckie.

Uzupełnieniem oferty są systemy przeznaczone dla przemysłu - MONTO Industry oraz systemy termoizolacji bezspoinowej fasad – MONTO Therm.

Jesteśmy także liderem w produkcji najwyższej jakości ekologicznych wyrobów na bazie wody, służących do zabezpieczenia i dekoracji drewna i metalu np. system CREA by MONTO.

Ze względu na bardzo wysoką jakość produktów, oferta kierowana jest głównie do wykonawców, profesjonalnie zajmujących się wykończaniem wnętrz lub elewacji.

Rozwój sprzedaży na rynku polskim, zapoczątkowany w 2016 r, odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Partnerów grupy Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie Monto Polska