Katalog produktów

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.ul. Wiśniowieckiego 123c
33-300 Nowy Sącz

tel.: +48 18 444 14 04

www: www.ramex.pl
email: ramex@ramex.pl
sklep: sklep.ramex.pl

O firmie

Firma Ramex rozpoczęła swoją działalność w maju 1996r i od tego czasu jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w obsłudze rynku detalicznego, hurtowego oraz obsłudze inwestycji w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych, chemii budowlanej, płytek ceramicznych i materiałów do kompleksowego wyposażenia łazienek, jak również obsługą inwestycji wodno-kanalizacyjnych. Świadczymy usługi kompleksowych dostaw materiałów na  inwestycje realizowane na terytorium całej Polski jak również na terenie Słowacji. Produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają gwarancję najwyższej jakości oraz wymagane certyfikaty i atesty.

Firma Ramex to także sieć marketów i mini-marketów "DOM-OGRÓD-MIESZKANIE". W naszym marketach klienci znajdą takie działy jak: salon łazienek, art. elektryczne, lampy, dywany, firany i zasłony, karnisze, żaluzje, tapety, farby i lakiery, kleje i zaprawy, silikony i grunty, płyty gipsowo-kartonowe, wełna mineralna, styropiany, papy, folie budowlane, narzędzia i elektronarzędzia, panele ścienne i podłogowe, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, art. metalowe, art. wodno-kananalizacyjne, ceramika sanitarna, wanny ,zlewy, płytki ceramiczne, drzwi wew. i zew. ,bramy garażowe, ogrodzenia, materiały budowlane, art. sezonowe itp.

Świadczymy także usługi takie jak: szycie firan i zasłon, cięcie na wymiar płyt i blatów meblowych, mieszanie tynków i farb, projektowanie łazienek , transport i rozładunek HDS, 

Firma Ramex to nie tylko materiały budowlane. Naszym klientom oferujemy także możliwość zakupu paliw na naszej stacji paliw, usługi transportowe krajowe i międzynarodowe, jak również usługi koparko-ładowarką. Transport i spedycja to jedna z podstawowych działalności firmy Ramex od samego początku jej istnienia.

Posiadamy samochody:

  • dostawcze i ciężarowe o ładowności od 1 do 24 ton,
  • samochody objętościowe do przewozu styropianu i wełny mineralnej,
  • samochody samowyładowcze typu HDS,
  • koparko-ładowarkę JCB 4CX.

Oferta